İmplant Tedavisi - Pendik Diş Hastanesi

Pendik Diş Hastanesi

İntermedi Diş Kliniği, İstanbul, Pendikʼteki en büyük ve en modern diş hastanelerinden biridir. Pendik diş hastanesi, ağız ve diş sağlığı alanında verilen tüm hizmetleri sunmaktadır. Pendik diş kliniğimizde implant, zirkonyum, dijital gülüş tasarımı, lamine kaplama, implant tedavisi, bonding uygulaması, beyazlatma, panoramik röntgen, tomografi gibi hizmetler vermektedir yapılmaktadır.

Diş kliniğimiz, hafta içi ve hafta sonu günleri 09:00-20:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Pazar günü ise kapalıdır.

Pendikʼte bulunan diş kliniğimizin en önemli özelliklerinden biri de Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakın olmasıdır. Bu sayede yurt içi ve yurt dışından gelen hastalar için ulaşım kolaylığı sağlanmaktadır. İntermedi diş kliniği, uluslararası standartlarda kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır. Diş hastanemizin hekim kadrosu alanında uzman ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Pendik bölgesinde yer alan diş klinikleri ve diş hastanelerine göre tedavi gören hastaların memnuniyeti de yüksektir.

Pendik Diş HastanesiÖzel Pendik Diş Klinği


Ağız Ve Diş Sağlığı Hastanesi Seçimi Nasıl Olmalı?

Ağız ve diş sağlığı insan sağlığını, kalitesini ve rahatlığını etkiler. Bu nedenle de ağız ve diş sağlığı problemlerinin çözülmesi aşamasında da büyük dikkat gerekmektedir. Ağız ve diş sağlığı problemlerinin çözümünde çok fazla tedavi gerekebilir. Hangi hastaya hangi tedavi uygulanması gerektiği de önemli bir konudur. Her diş tedavisi kişiye özel olduğundan farklı tedavi süreci oluşabilir. Tedavinin doğru yapılmadığı durumlar da insan hayatı büyük ölçüde etkilenebilir, hayat kalitesi düşebilir. Bu nedenle problemin çözümü olan tedavinin iyi bir diş hastanesinde yapılması gerekmektedir. 

Ağız ve diş sağlığı merkezi seçerken teknolojik olarak donanımlı olmasının yanı sıra uzman kadrosuna da dikkat edilmesi gerekir. Kurumun doktor kadrosu, modern teknolojik cihazları, kliniğin vizyonu ve hastaya olan yaklaşımları güven vermelidir.

Diş hekimlerinin uzman olduğu alanlara göre tedavi yöntemleri belirlenmelidir. Tedavinin farklılığı diş hekiminin uzmanlığına göre değişkenlik gösterir. Hastaya tedavi öncesi yapılacak işlemin bilgisi verilmeli, kafasında oluşacak soru işaretlerinin giderilmesi sağlanmalıdır. Ayrıca tedavide, alternatif bir çözüm var ise hastaya konu hakkında bilgi verilmelidir.

En sağlıklı ve doğru tedavi hastanın hayat boyu rahat edebilecek bir tedavi uygulamasıdır. 

Çocuklarda Diş Hekimi Korkusu İçin Ne Yapılmalı?

Çocuklarda diş doktoruna gitmek konusunda korkuları olabilir. Bu durum çok normaldir. Korkusu olan çocuklara anne-baba olarak baskı kurmak yerine, ikna edici konuşmalarla çocuğun kendi isteği ile tedaviye başlaması sağlanmalıdır. Çocukların ağız ve diş sağlığı konusunda bilinçlenmesinde aile büyük etkendir. Kendi yaşamış olduğu kötü tecrübelerden çocuğa örnek vermemelidir. Diş hastanesine gitmeden evde diş sağlığı ile ilgili oyunlar oynayarak durum normalleştirebilirler. Çocuklarda ilk muayene de yaşanan kötü deneyimler ileride bireyin kişilik gelişiminde kalıcı izler bırakabilir.

Ebeveynler çocuklara diş sağlığı konusunda rol model olmalılardır. Günde en az iki kere dişlerini fırçalarken çocuklara eşlik etmelilerdir.

Neden İntermedi?

İstanbul Pendik bölgesindeki en modern ve oldukça büyük diş hastanelerinden biri olan İntermedi alanında uzman diş hekimleri ve 11 yıllık tecrübesiyle ağız ve diş problemlerinin kişiye özel, uygun ve doğru teknikleriyle size hayat kalitenizi artıracak, özgüvenli gülüşler kazandırır. 

Kliniğimizde ağız ve diş sağlığınızla ilgili tedaviler; implant, ortodonti, kanal tedavisi, çene ve diş cerrahisi, diş beyazlatma, gülüş tasarımı ve çocuk diş hekimliği gibi bir çok alanda hizmet veriyoruz.

Muayene sonrası problemlerinizin çözümüne istinaden size en uygun tedaviyi, varsa alternatif tedavileri sizinle konuşarak planlıyor ve tedavi sürecine başlıyoruz.

Pendik diş kliniğimizden randevu almak için Online Randevu sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca 0549 238 30 30 numaralı telefondan da randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Sağlıklı günler…


Pendik Diş Hastanesi